22 Kasım 2018 Perşembe

Bursa Kebap Evinden Bayilik Nasıl Alınır?

bursa kebap evinden bayilik nasıl alınır
Kebap, kültürümüzün en önemli yiyeceklerinden birisi ülkemizin doğusundan batısına her yöremizin kendine has yiyecek kültürü var bu kadar çok rengin içerisinde bursa kebabının da yeri farklıdır. Bursa kebabını ana menüsü olarak kullanan ve döner üzerine kurulmuş bir yemek firmasından söz edeceğiz. Bursa Kebap Evi 2003 yılında kurulmuştur ve 2010 yılında yapısal bir değişim geçirmiştir. Firma Günümüzde 1500 kişi istihdam etmektedir. Firma 81’in üzerinde şubesi olan ve hızla bayileri artan bir firmadır. Bu artış yurt dışına kadar taşmaktadır. Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Fransa’da da bayilik planlamaları da yapılmaktadır.


Tabi bir işletme için en önemli olay müşterilerinin memnun ayrılmasıdır. Bursa Kebap evinde bu olgu başarılmış gelen müşterilerinin %93’ü memnun bir şekilde ayrılmakta. Bu duruma ek olarak BKE’nin müşteri kapasitesi azımsanmayacak kadar çok 390 binin üzerinde bir müşteri kapasitesi mevcut. Tabi bu memnuniyetin arkasında birçok olgu mevcut servis, hizmet, lezzet donelerin pozitif olması gerekiyor ki bu memnuniyet seviyesi buralarda olsun. Lezzet demişken Bursa Kebap Evinde kullanılan etlerin %100 gerçek et ve % 100 yerli olması da çok önemli.

Bursa Kebap Evinin Bayilik Şartları nelerdir?

Bursa Kebap Evinin Franchise Bedeli Ne?

 Bursa Kebap Evi bayilik maliyetlerine bir göz atmak gerekirse ilk olarak isim hakkı bedeli olarak 40 bin dolar almaktadır. Toplam yatırım bütçesi de 200.000 ile 400.000 tl olarak mağaza büyüklüğüne göre değişmektedir. Bunlara ek olarak firma kış ayları için %4 yaz ayları için %3 isim hakkı bedeli almaktadır. Ortalama geri dönüş süresi 24 – 36 aydır.

Bursa Kebap Evi nerelere bayilik veriyor?

BKE bayilerine ortalama 1 ayda kurulumu sağlıyor. Bursa kebap evinin anahtar teslim şube oluşumu da mevcuttur. Diğer yandan kurulumunuz için BKE size proje konusunda da destek vermektedir. BKE şubelerine özel -40 derece araçlarla ürünlerini iletmektedir.Bu sayede bir çok yere ulaşım sağlayabilir. Sizde şubelerinizi mevki düşünmeden açabilrsiniz.

Bursa kebap evi personel konusunda da bayilerine destek vermektedir. İşçi bulma ve eğitim işini merkezi bir insan kaynakları tarafından yönetilmektedir.

Bursa Kebap Evinin diğer desteği ise şubesine ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Ödemeleri 60 gün içeriden giderek yapabilirsiniz yani BKE size 60 günlük bir kredi sağlar önce satar sonra ödersiniz.

Başvuru için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.bursakebapevi.com/neden-bke.aspx

Yada 444 6 304 nolu franchise telefonunu arayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder