29 Kasım 2018 Perşembe

Komagene'den Bayilik Nasıl Alınır?

Komagene'den bayilik nasıl alınır
Her köşe başında her yerde karşımıza çıkan hazırlanışı hızlı ama marifeti büyük bir fastfoot kültüründen bahsetmek istiyorum. Kar oranı çok yüksek bir üründür onu baştan söylemek istiyorum. Bende bir zamanlar satışını yapmıştım net olarak biliyorum. Benim satışını yaptığım ürünün markası farklıydı ama içine konulan şey belli maliyetini sizde içine konulduğunu düşünerek yapabilirsiniz  Ben kilosunu 5 tlye alıyordum 25 tlye satıyorsum düşünün kar oranını. Tabi bu markada daha farklı olabilir size örnek olması için söylüyorum.

Neyse gelelim Komagene’ye komagene menüsünde makarna, pilav gibi alternatiflerle menüsünde zengin dokunuşlar elde etmektedir. Komagene diğer çiğ köfte bayilerinden bu menü zenginliğiyle bir adım öndedir. Komagene ayriyeten baklava gibi geniş bit kitleye hitap eden bir tadıda barındırmaktadır.Bu lezzetlere özellikle değiniyorum çünkü; Özel baklava satan, makarna satan, pilav satan mekanlar var komagene bunların hepsini bir yerde toplayarak riski daha iyi dağıtmayı hedeflemektedir. Buda bayileri için bir artıdır.

Başlıklar;
Komagene’den Bayilik Nasıl Alınır?
- Komagenenin Bayilik Şartları nelerdir?
- Komagenenin Franchise Bedeli Ne?
- Komagene nerelere bayilik veriyor?

Komagene ülke sınırlarını aşan bir lezzettir. 2011 yılında ilk olarak Almanya’da başlamıştır. Tabi bunun sebebi bu lezzeti bilen gurbetçilerimiz olma olasılığı yüksek. Şuan komagene 8 farklı ülkede 26 şubeye sahiptir.
Komagene şubelerinin %97sini franchise şubeleri oluşturmaktadır.6000 m2 kapalı alanı ile Türkiye’nin sektöründe en büyük kapalı alanına sahiptir. Komagene ek olarak bayilerine servisini soğuk zinciri kırmadan lojistik sağlamaktadır. Servis ağı o kadar geniş ki 78 ilimizde toplam 1000’i aşkın franchise şubesi bulunmaktadır.
Bir artısından daha bahsetmek istiyorum. Komagene Personel eğitimini İstanbul’da yada farklı bölge müdürlüklerinde vermektedir.

Komagene’nin Bayilik Şartları nelerdir?

Komagene’nin Franchise Bedeli Nedir?

Komagene sizden giriş bedeli yani isim hakkı bedeli almıyor. Ek olarak Royality feeyani ciro primide almıyor. Komagene yatırım maliyeti 20.000 ile 45.000 Tl arası değişmektedir.

Komagene nerelere bayilik veriyor?

Komagenenin iki farklı konsepti var bunlardan ilki;
Delüks konsepti için araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonları tercih etmektedir. Konsepte 30-60 m2 alan ve maliyet olarakta 20.000 ila 30.000 tl gitmektedir. Lüks konsepti için araç ve yaya trafiğinin az olduğu genellikle paket servis ağırlıklı iş yerleri için geçerlidir. Konsept için 20-30 m2 alan yeterlidir ve yatırım maliyeti olarak 15.000 tl öngörülmektedir. Son olarak 5 yıllık komagene iş pilnından bahsetmek istiyorum komagene 1600 şubeye ulaşmak ve sektöründe her zamanki gibi lider olarak kalmak istemektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder