25 Kasım 2018 Pazar

Oyun Oynayarak Para Kazan

oyun oynayarak para kazan
Herhalde herkesin hayalidir zevk aldığı bir durumdan para kazanmak. Düşünebiliyor musunuz. Zaten zevk almak için mutlu olmak için bir şeyler yapıyorsunuz ve size üzerine para veriyorlar bence böyle bir fırsatı bulursanız hiç kaçırmayın derim çünkü bu herkese nasip olmaz. Simdi size kaçırılmayacak bir fırsattan bahsetmek istiyorum. Oyun oynayarak para kazanmaktan söz edeceğim. Herhalde hiç kimse hoşuna gitmeden zevk almadan oyun oynamamıştır. Kim derki bir oyun oynadım ne sıkıcıydı diye. Demez herhalde. :)


Başlıklar
Oyun Oynayarak Para Kazan
- Metin2 Oynayarak Nasıl Para Kazanabilirim?
- League of Legends “Lol” oynayarak nasıl para kazanabilirim?
- Counter-Strike: Global Offensive CS:GO oynayarak nasıl para kazanırım?
- Steam Bakiyesini nasıl nakte çevirebilirsiniz.


Hangi oyundan nasıl para kazanılır neler yapılır birazdan değineceğim hatta birkaç oyun ismi de vereceğim. Hatta içlerinde benimde oynadığım oyunlarda var. Asıl para kazanabileceğiniz oyunlarda mantık oyun içerisinde dönen bazı malzemeleri haftalar aylar geçmeden ulaşabilmeniz. Bir çok insanın cok cok vakti olmaya biliyor. İş nedeniyle veya farklı nedenlerle oyun içerisinde 1-2 saat vakit geçirebiliyorlar o zamandan da daha fazla zevk almak için paralarını kullanmak istiyorlar ve vaktinin çoğunu oyunlarda geçiren insanlardan bu itemleri alıyorlar tabi bazen şansta vesile oluyor başkaları saatlerce uğraşır itemi elde edemez siz beş dakikada düşüre de bilirsiniz. Tabi bu birkaç oyun için geçerli bazı oyunlar yetenek gerektirir, bazı oyunlar şans gerektirir yani her oyunun bir karakteri var ve bunu oyunun içine girmeden fark edemiyorsunuz. Size tavsiyem zevk alabileceğiniz bir oyun seçin ve oynamaya başlayın zaten gelirinizi nasıl elde edeceğinizi anlayacaksınız.
Oyunlara gelmeden önce nasıl para kazanabilirsiniz ile ilgili daha genel ve birçok oyunda uygulayabileceğiniz birkaç yoldan bahsetmek istiyorum.
İlk olarak oyunla ilgili rehber videolar çekerek Youtube’a yükleye bilirsiniz. Youtube’un son zamanlarda nasıl bir çok kişeye gelir kapısı olduğunu duymuşsunuzdur. Yada bu rehberi bir blog şeklinde de oluşturabilirsiniz. Nasıl ücretsiz blog oluşturursunuz tam rehber olarak “Blogger ( Blogspot ) İle Para Kazanmak” adlı yazımda anlattım okuyabilirsiniz. Tabi bir tek oyuna bağlı kalmadan farklı oyunları oynayarak deneyimlerinizi de paylaşabilirsiniz bu size kalmış.

Metin2 Oynayarak Nasıl Para Kazanabilirim

İlk olarak kendimin de yıllarca oynadığı ve bir türlü vazgeçemediğim bir oyundan bahsetmek istiyorum. Ülkemizde çok geniş bir kitlesi olan bir oyundur. Oyun MMORPG deediğimiz kategoride bir oyundur. Bir karakter seçersiniz ve yaratıkları ve hayvanları öldürmeye başlarsınız. Yaratık öldürdükçe görevleri yerine getirdikçe karakterinizin LVL’i artar ve itemler elde edersiniz. İşin ticareti de burada başlıyor. Bir çarı broadway arabayla değiştirmek isteyen insanlar bile duydum. Arkadaşım çarını 2500tl ye satmıştı. Tabi bir çok kişi oyun parasını yang satarakta para kazanabiliyor. Peki alıcıları neren bulurum diyebilirsiniz. Alıcıları oyun içinden gelen tekliflerle yada forum sitelerinden en kötü oyun itemleri satan web siteleri var onlarla irtibata geçerek satabilirsiniz. Metin2 için bazı PVPlerin turnuvaları da var güzel ödüller veren bunlara da katılabilirsiniz tabi.

League of Legends “Lol” oynayarak nasıl para kazanabilirim.

League of Legends global bazda tercih eden çok büyük bir kitlesi bulunan cevrim için bir rol yapma oyunudur. Öyle popüler bir oyun ki hayatımızın herhangi bir yerinde “Lol” adını duymayanımız yoktur herhalde. Oyunda herkese hitap eden dövüşçüler, savaşçılar, yaratıklar, cüceler 100’ün üzerinde karakter mevcuttur. Oyunun esas odak noktası kendi stratejinizi geliştirip takımınız ile karşı takımların üslerine zarar vermek üzerine çevrilmiş çok geniş bir oyundur. Tabi takım kurabilmek veya başarılı bir takımda yer almak için karakterinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Karakterinizi geliştirmek için oyun içerisinde zaman geçirmeniz gerekmekte.
Lol’ü biraz anlatmaya çalıştım ne kadar anlatsam tabi içine girmeden oyunu oynamadan tam anlamıyla konuya hakim olamazsınız. Şimdi gelelim paramızı nasıl kazanacağımıza. Lol de takımınla liglere katılıyorsun ve bu takımların yaptığı maçlar başına belirlenen bir para ödülü var ve bu ödüller ile para kazanabilirsiniz. Ama bu uzun bir süreç sabırlıysanız ve vaktinizde varsa bu iş tam size göre.

Counter-Strike: Global Offensive CS:GO oynayarak nasıl para kazanırım?

Counter-Strike oyununu bilmeyenimiz yoktur diyerek başlayacağım ama iki oyundur aynı başlıyorsun diyebilirsiniz haklısınız da ama bende haklıyım bilgisayarda biraz vakit geçirmiş hiç kimse bu oyunların farkında olmadan yaşayamaz bence özellikle Counter-Strike’i bilirsiniz. CS:GO steam üzerinden satın alınıp oynanmakta belirli dönemlerde indirim ve ücretsiz dağıtımları oluyor onu takip edebilirsiniz. Cs:go da da diğer oyunlarda olduğu gibi oyun içi araçları satıyorsunuz. Bu oyunda farklı olan görünüünü kendinizin tasarlayabildiği araçları satabiliyorsunuz. Size oyunda görsellikten başka bir artısı olmayan bu skinleri steam üzerinden pazarda satabiliyorsunuz. Sc:go için bir diğer kazanç bahis siteleri üzerinden skinlerinizi basarakta kazanç elde edebilirsiniz. Tabi bu kazançlar size steam bakiyesi olarak gelmektedir.

Steam Bakiyesini nasıl nakte çevirebilirsiniz.

Steam bakiyesini direk olarak paraya çeviremezsiniz. Steam üzerinden alış veriş yaparak bunları aracı siteler üzerinden satabilirsiniz. Tabi aldığınızı hemen satamıyorsunuz bir hafta bekliyorsunuz. Size satış yapabileceğiniz bir sitede verebilirim https://www.bynogame.com/tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder