20 Kasım 2018 Salı

Simit Sarayından Bayilik Nasıl Alınır?

Simit Sarayından Bayilik Nasıl Alınır?

En önemli öğünlerden biri olan kahvaltının önemli temsilcilerinden birinden bahsetmek istiyorum. Günümüzde iş ve okul hayatındaki hareketlilik ve sürekli bir yerlere yetişme çabası bazı şeylere vakit ayıramamamıza neden oluyor. Bunlardan biri de kahvaltı. Sabah kahvaltıda bu koşuşturmadan sebep en hızlı ve en pratik yenen şeyler simit, poğaça, börek tarzı şeylerdir. Simit sarayı bu durumu iyi analiz etmiş ve bu durum üzerine kurulmuş bir restorandır. Simit Sarayı 2002 yılında kurulmuştur ve bu kısa sürede dünyanın 25 ülkesinde hizmet vermeye başlamıştır. Simit Sarayı yerli bir markamızdır ve bizi yurt dışında bizi nadir temsil eden gıda firmalarımızdan biridir.

Simit Sarayı günlük bir milyon kişiye ulaşmaktadır ve yakın gelecekte hedeflerinin 2 milyona ulaşmak olduğundan bahsetmektedir. Simit Sarayı müşterilerinin üzerinde öyle bir etki bırakıyor ki gelen müşterilerin %77si tekrar simit sarayının yolunu tutuyor.

Simit Sarayının Bayilik Şartları nelerdir?

Simit Sarayının Franchise Bedeli Ne?

Simit Sarayının bayilik maliyetlerine bir göz atmak gerekirse ilk olarak isim hakkı bedeli olarak 50 bin Euro almaktadır. Toplam yatırım bütçesi de 350.000 ile 500.000 tl olarak mağaza konseptine göre değişmektedir. Bunlara ek olarak firma %3 isim hakkı bedeli ve %2 reklam bedeli almaktadır.

Simit Sarayının Toplam Kar Marjı ise %25 olarak öngörülmektedir.

Simit Sarayı nerelere bayilik veriyor?

Simit Sarayı bayilerine 3 farklı konsept sunmaktadır. Bunlar;

İlk Olarak AVM’ler için sunduğu konsept.


simit sarayı bayilik 1
Simit Sarayı avmler için genellikle giriş alanında bulanan kafeler için ayrılmış yerlerde ön görülmektedir. Mekanın tavan yüksekliği Üç metre olmalıdır ve en az mağaza 120 metrekare genişlikte ve 30 metrekare bahçe alanı bulunmalıdır.Ön cephe genişliği de 8metre olmalıdır. Tüm bunlara ek AVM içerisinde soğuk hava deposu bulunmalıdır.

İkinci Konseptimiz ise caddeler için olan;

simit sarayı bayilik 2


Simit Sarayının caddeler için konsepti biraz daha zorlu çünkü işlek bir caddede ve yaya geçerinin fazla olduğu bir cadde üzerinde olmalıdır. Simit sarayının kurulması planlanan işletmenin şehrin işlek yerlerinde olması gerekmektedir. Mekanın genişliği 150m2, tavan yüksekliği 3 m ve ön cephe genişliği 8m olmalıdır. Bunlara ek olarak en az 30m2 teras veya bahçenin olması şarttır.

Üçüncü konseptimiz kiosk ,

simit sarayı bayilik 3


Simit Sarayı yerleşim yerlerine uzak ve yayaların yoğun yerlerde bu küçültülmüş simit sarayını hoş görmektedir. Mekanın genişliği 20m2 olması gerekmektedir ve en az 3 cepheye sahip olmalıdır.Başvuru formu için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.simitsarayi.com/franchise

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder