11 Kasım 2018 Pazar

Yandex Toloka İle Nasıl Para Kazanılır?Yandex, Yaklaşık 20 yıllık bir arama motoru ve türkiye pazarına yaptığı atılımlarla ve yayınladığı tv reklamlarıyla yakından tanıdığımız bir arama motoru. Yandex’in Türkiye pazarında da aktif olan para kazandırma servisi bulunmaktadır.Toloka ile hüçük görevler yaparak para kazanabiliyorsunuz.


Yandex toloka ile arama sonuçlarını görselleri, adres kayıtlarının karşılaştırılması gibi basit görevler ile yada bazı saha görevleride vermektedir. Kurumlar hakkında değerlendirmelerde bulunarak para kazanabilirsiniz.

Ortalama toloka dan aylık 50$ - 100$ civarı ücret kazanabilirsiniz. Bazı kullanıcıların verdiği görevler ile de kazancınız artabilmektedir.

Şimdi gelelim bu tolokaya nasıl katılacağınıza?

İlk olarak toloka.yandex.com.tr aderesine gidiyoruz ve bir kullanıcı hesabı oluşturuyoruz. Toloka size verdiği kısa eğitim ve alıştırmalarla size önce işi öğretiyor. Sonrada para kazanmanıza izin veriyor.

Peki paranızı nasıl çekeceksiniz?

Toloka’dan paranızı yandex Money, paypal, privatebank, skrill ve papara ile paranızı cüzdanınıza aktarabilirsiniz. Ve cüzdanınızdan banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder